BIL Genel Müdürü, Dr. Erdoğan TOZAN

Genel Müdür MesajlarıTebrik Mesajları

Göreve Başlama Mesajı

Kıymetli Mesai Arkadaşlarım,
Botaş International Limited  (BIL) çalışanları olarak, çalışmalarınızdaki ciddiyet ve başarıyı yakinen biliyorum. Yönetim Kurulu Üyesi olarak daha önceden kısmen dahil olduğum bu aileye, 29 Haziran 2012 tarihi itibariyle Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak  katılmış bulunuyorum.

BTC Türkiye kesimi işletmesinde gösterdiğiniz başarı, dünya standartlarındaki işletmecilik anlayışı, ödünsüz sağlık & emniyet yaklaşımı ve %100’e varan işletme verimliliği, ülkemizin belirlemiş olduğu; “Dünya enerji arenasında etkin rol üstlenme” vizyonuna hizmet eden en önemli unsurlardandır.

Göreve geldiğim bu günlerde, BTC hattından dünya pazarlarına ulaştırılan Hazar petrolü miktarı, 1900’ün üzerinde tankerle, 1,5 Milyar Varil sınırına ulaşmış bulunuyor.  Bu başarıda, bugüne kadar hizmet vermiş ve halen BIL’de çalışmakta olan her kademeden arkadaşımın emeği olduğunun bilincindeyim. İnşallah bu başarıyı daha yukarılara hep birlikte taşıyacağız. Çalışma ortamımızı daha da güzelleştirecek, huzur ve güven içerisinde yolumuza devam edeceğiz.

Şimdiye kadar gösterdiğiniz emek ve gayretleriniz, dikkat ve çalışkanlığınızla çalışmalarınıza devam etmenizi  istiyor ve BIL olarak daha nice başarılara birlikte ulaşmayı diliyorum.